Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Volcano Fruits

Серію фруктових слотів недавно поповнив ігровий автомат Volcano Fruits, автором якого стала компанія Нетгейм. В ігровому автоматі відмінно комбінуються класична тематика і інноваційні функції, що дозволяють зірвати вигідні призи та джекпоти в казино Моно Слот. Для користувачів підготовлений цілий ряд додаткових раундів в ігровому автоматі, що зробило його відразу популярним.

🧾 Основні характеристики Volcano Fruits

Лавина вогню на тлі сірого каміння виглядає дуже ефектно, і дана композиція стала в ігровому автоматі заднім фоном. Градуйовані відтінки знаків роблять їх об'ємними, а завершує загальну композицію присутність різноманітних ефектів. Мелодійні звуки обрані в якості музичного оформлення в ігровому автоматі. Тематику розкривають різні фрукти, дзвін, напис Bar і сімка. Лінії встановлені і їх п'ятдесят, а барабанів традиційно п'ять в Volcano Fruits.

🎰 Правила і геймплей 

Щоб геймплей в ігровому автоматі був ще більш захоплюючий пропонується перед початком спинив встановити всі параметри на панелі, що управляє. Зручне розташування функціональної панелі і зрозумілі опції дозволяють контролювати і стежити за грошовим балансом. В ігровому автоматі таблиця Info допомагає швидше освоїтися з тонкощами знаків і раундів. Регулюванням розміру ставки займається в ігровому автоматі кнопка Bet, а зафіксувати найбільшу ставку допомагає Max Bet. Опції Autoplay і Start починають автоматичний запуск і стандартне обертання ігрового автомата.

💎 Грати безкоштовно в Volcano Fruits


Грати на гроші

💰 Бонусна гра

В ігровому автоматі відсутність ризикованого раунду компенсують призові функції.

Призи за свої випади, від трьох символів, приносить золоту кулю в ігровому автоматі, обраний розкидом. Подвійний множник і десять вільних спинив входять в призову гру, яку запускають три довільних появи Скаттер. Збільшення множників на одиницю очікує в повторних фріспінах, які активують три додаткових розкиду. Звичайна послідовність перетвориться в виграшну, якщо в її комплектацію увійде дикий знак у вигляді джокера. За три п'ять Вайлд ігровий автомат нараховує нагороди на баланс, а джекпот випаде при появі десяти диких символів на п'яти барабанах. Сума виграшу залежить від обраної ставки і на максимальних її значеннях грати дуже вигідно.

💥 Висновок про ігровий автомат

Інноваційні рішення пропонує класичний відіслати Volcano Fruits, так що гравці з будь-яким досвідом оцінять його призовий потенціал.

X
Зареєструватись Отримати бонус