Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Захоплюючі комічні пригоди очікують азартних гравців в ігровому автоматі Space Wars, створеному в листопаді 2013 року. Компанія Net Entertainment запрошує здійснити цікаву подорож по безмежному Всесвіту. Спостереження за планетами, астероїдами, метеоритами проводиться з кабіни космічного корабля. Незлічена кількість зірок зберігають таємницю, розгадку до якої доведеться шукати на барабанах слоту. Пульт керування оснащений клавішами для проведення ігрового процесу. Анімація та музичний супровід створюють реалістичну атмосферу гри. Дизайн з візуальними спец ефектами викликає позитивні емоції.

🧾 Основні характеристики слота Space Wars

Ігровий автомат Space Wars - п’яти барабанний слот. В його структурі передбачено 40 активних ліній. В процесі гри на них розміщуються призові комбінації, що формуються із однакових символів. В слоті діє бонусна опція, яка допомагає отримати більший прибуток.

Для виконання алгоритму дій використовуються клавіші управління. Кожна має своє призначення. Кнопка зі стрілками запускає барабани. Auto play - режим автоматичного старту. Bet - вибір ставки. В окремій вкладці знаходяться правила гри і таблиця виплат. Вона відкривається кнопкою з і . Результати кожного раунду фіксуються в окремих віконцях.

💵 Розмір ставки, RTP слота Space Wars

Однією з переваг ігрового автомату є широкий діапазон ставок. На один раунд можна поставити від 0,40 до 200 кредитів. Суму на кону дозволяється змінювати перед кожним спіном, в залежності від попередніх результатів та стану рахунку. Від неї залежатиме розмір виграшу.

Слот забезпечує солідним прибутком. Про високі результати гри свідчить коефіцієнт виплат. Він становить 96,8%. Пересвідчитися в прибутковості ігрового автомату допоможе демо-версія. Вона допоможе розібратися з умовами нарахування виграшів та отримати практичні навички, а також розробити концепцію успішної гри на гроші.

💎 Грати безкоштовно в Space Wars


Грати на гроші

❗ Правила і геймплей Space Wars

В слоті Space Wars діють стандартні правила. Виграші нараховуються за зібрані призові комбінації. Вони формуються з 3,4,5 однакових символів, починаючи з 1-го барабану. В створенні виграшних комбінацій беруть участь інопланетяни різного кольору з зубами, щупальцями, незвичною кількістю очей і червоний кристал. В наборі присутній особливий знак:

Wild - він випадає на 2 і 4 барабанах, може повністю їх заповнити. Його задачею є заміна базових символів для створення призових комбінацій. Самостійно вайлд виграші не приносить.

В ігровому автоматі діє бонусна функція - Cloning Pod Re-Spins. Її активація відбувається після призових комбінацій. Символи, що їх утворили, переміщаються у скляну колбу. Вона знаходиться по правому граю ігрового поля. Під дією радіоактивних променів знаки клонуються. Їх кількість суттєво збільшується. Клоновані символи переносяться на барабани, які повторно запускаються. Під час ре-спину може бути зібрана призова комбінація, що оплачується за встановленим коефіцієнтом. Бонусна опція активується часто, що гарантує хороші винагороди.

💥 Плюси ігрового автомату Space Wars

Слот має успіх серед азартних гравців. Кожен учасник отримає солідну винагороду і заряд позитивних емоцій. Перевагами ігрового автомата є:

  • Реалістичний дизайн, що розкриває цікаву тематику
  • Прості правила, які будуть зрозумілі навіть новачкам
  • Зручна панель управління
  • Наявність спеціального символу і бонусної функції
  • Широкий діапазон ставок
  • Можливість грати на реальні ставки та умовні кредити
  • Мобільна версія слоту
X
Зареєструватись Отримати бонус