Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

MMA Legend

Любителі ризику в казино МоноСлот оцінять ігровий автомат MMA Legend, присвячений спортивним змаганням між легендами боксу. На рингу разом з борцями активів в ігровому автоматі корисні функції, які допомагають зібрати максимальну кількість винагород. Додаткові мультиплікатори в ігровому автоматі дарує дикий символ і можна скористатися покупкою вдалого символу.

🧾 Основні характеристики MMA Legend

Тривимірна візуалізація відразу передає задуману тематику, і після відкриття ігрового автомата можна побачити спортивну арену, де зібралися уболівальники. Відмінно вписалися в візуалізацію портрети відомих борців, які проявляють емоції під час кожного обертання. Темна колірна гамма ідеально виділяє сюжетну лінію, а атмосферу присутності дозволяє відтворити бойової музичний ряд, що переривається криками глядачів. П'ятдесят ліній для ставок заповнюють поле в п'ять барабанів, а в якості головних символів представлені борці і карти.

🎰 Правила і геймплей

В ігровому автоматі компактно зібрані опції регулюють всі налаштування. Автоматична гра почнеться після натискання на кнопку Autoplay, і кожен раз доведеться натискати на опцію Start, якщо необхідно запустити спини в звичайному режимі. Розгортається панель Info проінформує про всі правила MMA Legend, включаючи додаткові функції і мультіплаери для знаків. Ставку в ігровому автоматі регулюють дві опції, де Bet нарощує її значення покроково, а Max Bet вибирає її максимальне значення.

💎 Грати безкоштовно в MMA Legend


Грати на гроші

💰 Бонусна гра

Подвійний коефіцієнт неможливо заробити для винагород в ігровому автоматі, так як не передбачений раунд по шансах.

Дикий символ не може активуватися на першому барабані, що виключає його авторські комбінації, але виконує інші корисні функції. Замінювати інші знаки вміє вайлд в неповних поєднаннях, що дозволяє отримати повний збіг піктограм. Випад відразу чотирьох wild починає повторне обертання, а в разі накладення Вайлд збільшується мультіплаер для виграшів. Можливо, за окрему ставку, в ігровому автоматі вибрати піктограму і, якщо зібрати певну кількість таких зображень, то видається великий приз.

💥 Висновок про ігровий автомат

Боротьба за перше місце в ігровому слоті MMA Legend проходить за сприяння неординарних бонусних пропозицій, Респін і якісної графіки. Спортивна тематика сподобається любителям змагань, як і припаде до смаку висока продуктивність слота.

X
Зареєструватись Отримати бонус