Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lucky Lady’s Charm

Знайомство з примхливою Фортуною та атрибутами, які допоможуть привернути її увагу відбудеться в ігровому автоматі Lucky Lаd`s Charm. Азартні гравці зажди прагнуть прихильності Долі. Підказку, як це правильно зробити, слід шукати в слоті, створеному у 2003 році компанією Novomatic. Для оформлення був обраний рожевий колір, який дуже личить Леді Удачі. Він створює романтичну атмосферу. Завдяки візуальним спецєфектам ігровий процес став більш реалістичним. Проста мелодія, що звучить під час розіграшу, не відволікає і налаштовує на позитивну гру. В будь-який момент її можна відключити.

🧾 Основні характеристики lucky lady's charm

В структурі слоту lucky lady's charm передбачені параметри моделей лінійки Гамінатор. Він оснащений 5 барабанами і 9 лініями. Ігровий процес проводиться за стандартними правилами. Для отримання виграшу, слід зібрати призову комбінацію. Вона формується із 3,4,5 ідентичних символів. Структурні параметрі слоту дозволяють в одному раунді одночасно зібрати декілька оплачуваних комбінацій. В ігровому автоматі передбачена серія бонусних спінів і функція подвоєння виграшу.

Для управління грою використовується набір функціональних клавіш. Вони знаходяться внизу екрана.

💵 Розмір ставки, RTP слота lucky lady's charm

В ігровому автоматі параметром, який необхідно налаштовувати, є розмір ставки. Широкий діапазон дозволяє поставити доступну суму, а також змінювати показник в залежності від ситуації. Ставка на одну лінію може варіюватися в межах 1-100 кредитів. Максимальна сума на гру - 900. Обрана ставка впливатиме на розмір виграшу.

Показник виплат в ігровому автоматі становить 95,13%. Учасникам гарантовані часті винагороди. Розібратися з правилами гри допоможе безкоштовна версія. В ній застосовуються умовні кредити, тому програш не вплине на фінансову стабільність гравця.

💎 Грати безкоштовно в Lucky lady's charm


Грати на гроші

❗ Правила і геймплей lucky lady's charm

В ігровому процесі формуються призові комбінації. Символами слоту є леді шарм, божа корівка, лапка кролика, золота монета, листок конюшини, срібна підкова, та карточні знаки. Виплати нараховуються відповідно до встановлених коефіцієнтів. Особливі символи ігрового автомату:

  • Wild - замінює звичайні знаки. Сформовані з участю вайлду призові комбінації приносять гарні виграші. Дикий знак подвоює призи. Самостійно оплачується за найвищими показниками.
  • Scatter - магічний шар, що передбачає долю. Він може з’являтися на будь-яких позиціях ігрового поля. 3 і більше скаттерів запускають раунд з безкоштовними обертаннями. Гра складається з 15 фріспінів. Кожен зароблений виграш збільшується втричі. Поява додаткових магічних шарів продовжує бонусну гру.

В слоті після призових комбінацій активується функція подвоєння. Гра на ризик проводиться на окремому полі, де розміщується закрита карта. Необхідно вгадати її колір - чорний або червоний. Кнопки з відповідним написами розміщають поряд. Правильна відповідь збільшить суму на кону вдвічі і дозволяє спробувати ще раз. При полиці ставка анулюється. Від участі в гру на ризик можна відмовитися.

💥 Плюси ігрового автомату lucky lady's charm

Слот lucky lady's charm є популярним. Він привертає увагу. Геймери охоче проводять час за цікавою грою. Перевагами ігрового автомату є:

  • Нестандартний сюжет
  • Проста і яскрава графіка, що створює позитивну атмосферу
  • Зрозумілі правила
  • Присутність спеціальних символів для активації бонусів
  • Раунд фріспінів з множителем
  • Функція подвоєння призів
  • Можливість грати безкоштовно.

 

 

X
Зареєструватись Отримати бонус