Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gonzo’s Quest

Слот gonzo's quest розроблений компанією NetEnt в листопаді 2013 року. і являється культовим в казино Monoslot. Він присвячений тему пошуку скарбів таємничого міста Ельдорадо. Гра проходить на фоні камʼяних споруд, що були зведені багато років тому древніми жителями. Вирізьблені на стінах ідоли свідчать про релігій вподобання населення зниклого міста. Залишки архітектурних споруд потопають у густій зелені. Деталізована графіка, візуальні спецефекти та присутність персонажа робить гру реалістичною. Музичне наповнення відповідає дизайну. В ході розіграшу чується щебет пташок, спів цвіркуна та інші звуки живої природи.

🧾 Основні характеристики Gonzo's Quest

Ігровий автомат гонзо квест наділений 5 барабанами. Для формування призових комбінацій передбачено 20 активних ліній. В слоті задіяна функція Avalanche і використовується набір множників. Активація бонусів відбувається згідно зі встановленими правилами. Крім основної гри, передбачений раунд бонусних спінів. По кожній призовій комбінації встановлений коефіцієнт виплат.

Для проведення ігрового процесу використовується набір функціональних клавіш. Кнопкою з круговою стрілкою приводяться в рух барабани. Bet - змінюється розмір ставки. В слоті передбачений режим автоматичного старту.

💵 Розмір ставки, RTP слота Gonzo's Quest

На початку гри необхідно визначитися з розміром ставки. Встановлений діапазон дозволить обрати прийнятну суму. Вона варіюється в рамках 0,2 - 50. Ставку дозволяється змінювати на будь-якому етапі гри. Від неї залежатиме розмір виграшу. Дозволяється встановлювати мінімальний та максимальний показники.

RTP слоту становить 95,97%. Гравців очікує достойний прибуток. Проявивши високий рівень активності, вони зможуть заволодіти значною грошовою сумою. Обрати стратегію успішної гри допоможе демоверсія. Вона послужить хорошим тренувальним майданчиком.

💎 Грати безкоштовно в Gonzo's Quest


Грати на гроші

🎰 Правила і геймплей Gonzo's Quest

Символами ігрового автомату є кам’яні плитки з зображенням сонця, місяця, тварин. З них формуються призові комбінації. У складі може бути 3,4,5 однакових символів. Вони починаються з 1-го барабану, розміщуючись зліва направо. Після кожного успішного спіну активується функція Avalanche. Символи виграшної комбінації прибираються з ігрового поля. Знаки, що залишилися, зміщаються до низу. Вільні місця миттєво заповнюються новими символами для отримання винагороди. Одночасно збільшується значення множника. Якщо сформується призова комбінація, функція продовжує діяти.

В слоті присутні символи з розширеними можливостями:

  • Wild - замінює звичайні знаки. Він допомагає завершувати оплачувані комбінації, збільшує їх кількість. Вайлд з’являється на всіх позиціях ігрового поля.
  • Free Falls - активує раунд фріспінів. З появою 3-х таких символів надається 10 безкоштовних обертань. Вони проводяться з параметрами основної гри. Під час розіграшу буде діяти функція Лавина та набір множників - Х3, Х6, Х9, Х15. Фріспіни можуть перезапускатися. По закінченню гри зароблена сума переходить на загальний рахунок.

💥 Плюси ігрового автомату Gonzo's Quest

Тема пошуку скарбів завжди цікава азартним гравцям. Вона та інші функціональні особливості забезпечили популярність ігровому автомату. Його переваги:

  • Захоплюючий сюжет і реалістична графіка
  • Стандартні правила отримання виграшів
  • Бонусна функція Avalanche
  • Множники, що збільшують зароблені призові суми
  • Раунд безкоштовних спінів
  • Широкий діапазон ставок
  • Високий коефіцієнт виплат
  • Наявність демоверсії для безкоштовної гри.
X
Зареєструватись Отримати бонус