Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Garage

До уваги поціновувачів автомобільної тематики ігровий автомат Garage. Його розробником являється компанія Igrosoft. Слот випущений в 2007 році. Події в грі розгортаються на майданчику перед гаражем. Його власник у робочому одязі, з цигаркою і пляшкою влаштував собі відпочинок безпосередньо на травичці. Поряд на автомобільних шинах дрімає рудий кіт. Дерев’яна конструкція слугує декором ігрового поля. Графічне оформлення слоту створює реалістичну атмосферу. Для музичного супроводу використана стандартна мелодія, яка створює гарний настрій і не заважає проведенню гри.

🧾 Основні характеристики Garage

Гараж слот має стандартну для моделей Ігрософт структуру. Він оснащений 5 барабанами і 9 лініями, кількість яких корегується за допомогою функціональних клавіш. В процесі гри формуються призові комбінації. Вони можуть розміщуватися зліва направо і в протилежному напрямку. До особливостей ігрового автомату відноситься присутність символів з розширеними можливостями, функції подвоєння виграшів та двох бонусних ігор, що відповідають обраній тематиці.

Гараж автомат має панель управління, на якій розміщаються кнопки запуску барабанів, зміни розміру ставки, кількості активних ліній.

💵 Розмір ставки, RTP слота Garage

Ігрові автомати гараж відзначаються широким діапазоном ставок. На одну лінію в ході гри приймається від 1 до 90 кредитів. Максимальна ставка - 810. Відповідно до встановлених правил, показник дозволяється змінювати перед кожним запуском барабанів. Сума на кону впливатиме на розмір загального виграшу. Обрати оптимальну ставку допоможе демоверсія. В тренувальному режимі використовуються умовні кредити. Геймер зможе визначити показник, що дозволить заробити значну грошву премію при невеликих затратах. Прибутковість слоту підтверджується коефіцієнтом віддачі. Він становить 96%.

💎 Грати безкоштовно в Garage


Грати на грошы

🎰 Правила і геймплей Garage

В слот гараж призові комбінації формуються в обох напрямках. В їх складі може бути від 3 до 5 ідентичних символи. На барабанах з'являються ключі з брелоком, вогнегасник, домкрат, акумулятор, каністра з мастилом, свічка. Після кожного вдалого раунду пропонується зіграти в грі на ризик для подвоєння виграшу. Вона проходить на окремому полі, де знаходяться 1 відкрита і 4 закриті карти. З останніх гравець обирає одну. Від її цінності залежатиме результат. Високе значення - перемога, низьке - програш.

В ігровому автоматі присутні знаки, особливого призначення:

 • Wild - замінює звичайні символи, допомагаючи завершити оплачувану комбінацію.
 • Bonus - дерев'яний ящик. 3 і більше символів активують призову гру. В ній необхідно відкривати подібні ящики. Якщо будуть знайдені інструменти, вони фіксуються на спеціальній шкалі. При її заповнені виплачується встановлена винагорода. Якщо з’явиться поліцейський, тоді розіграш закінчується.
 • І ще один bonus - навісний замок. Його поява в кількості від 3-х штук, запускає бонусну гру. Завдання в ній - обирати і відкривати замки на воротах гаража, де схований головний приз. Ним являється розкішний автомобіль. На його номері вказаний розмір грошової винагороди, що виплачується переможцю.

💥 Плюси ігрового автомату Garage

Переваги слоту є:

 • Цікава тематика
 • Реалістичний дизайн з головним персонажем
 • Прості правила і зручна панель управління
 • Двостороннє формування призових комбінацій
 • Присутність особливих символів в грі
 • Наявність двох бонусніх раундів і функції подвоєння виграшів
 • Можливість грати в гараж на гроші та безкоштовно
 • Мобільна версія слоту
X
Зареєструватись Отримати бонус