Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Fruit Cocktail 2

Шукачам легкої і розслаблюючій гри пропонується звернути увагу на ігровий слот від Ігрософт - Fruit Cocktail 2. Сонячний настрій, фруктовий релакс і виграші в ігровому автоматі забезпечені. В онлайн казино Mono Slot грати в ігровий автомат зможуть незареєстровані гравці за допомогою його демо-версії. Пристрої з операційною системою Андроїд запускають ігровий автомат при наявності підключеного інтернету.

🧾 Основні характеристики Fruit Cocktail 2

В ігровому автоматі використана яскрава кольорова палітра, що дозволяє передати весь вітамінний коктейль в повній красі. Якісна промальовування знаків, розташованих на однотонному поле, доповнена анімацією. В ігровому автоматі набір звуків стандартний, мінливий після випаду призових поєднань. Зліва направо в ігровому автоматі створюються успішні комбінації на дев'яти ліній і пятібарабанном поле.

🎰 Правила і геймплей

Елементи управління ігровим автоматом зібрані в нижній частині екрана. До довідкової інформації доступ відкриває таблиця Info, а після вивчення всіх нюансів можна вибирати номінал монет на лінію опцією Bet. У ігрового автомата є режим автоматичних спинив - кнопка Autoplay, що виключає подвоєння виграшів в ризик грі. Для ліній запропонована опція Lines, а їх маркери розташовані по периметру поля.

Максимальні призи принесе Max Bet, а після починати обертання можна кнопкою Start.

У кілька разів збільшити призи дозволяє опція Gamble, що з'являється відразу після вдалого збігу піктограммв Fruit Cocktail 2. Від номіналу відкритої карти залежить результат, де необхідно перебити карту умовного дилера, і перша невдача закінчить раунд по шансах. Успішний вибір допоможе продовжити змагання і виграти ще більше винагород.

💎 Грати безкоштовно в Fruit Cocktail 2


Грати на гроші

💰 Бонусна гра

Бонусні знаки в кількості від трьох до п'яти штук принесуть від 10 до 50 серій вільних обертань, де вигідні комбінації формуються дуже часто. Вайлд складають дорогі поєднання, також можуть доповнювати інші комбінації, підміняючи на себе всі знаки, крім бонусних і ожини. В ігровому автоматі друга призова гра проходить за аналогією з монополією, де необхідно зібрати збіги піктограм по центру поля і по його периметру. 

Якщо покажчик зупиниться на кнопці "Вихід", то бонусний тур закінчиться.

💥 Висновок про ігровий автомат

Сучасна графіка, додатковий призовий раунд, безкоштовні обертання, вайлд допомагають збільшити шанси на успіх в ігровому Відеослоти Fruit Cocktail 2.

X
Зареєструватись Отримати бонус