Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Історія про веселу мавочку послужила основою ігровому автомату Крейзі манкі. Побувати в загадковому тропічному лісі й отримати солідну грошову винагороду запропонувала азартним гравцям компанія Igrosoft. Створений у 2002-му році слот, користується популярністю і сьогодні, що неоднократно підтверджували гравці в казино Mono Slot. Перенестись в атмосферу джунглів допомагає яскравий дизайн. Ігровий процес проходить на тлі густої рослинності тропіків. На основному фоні зображені пальми, бамбукові зарослі, зелені кущі та екзотичні квіти. Гостей зустрічає усміхнена мавпа, яка їсть банан. Весела мелодія створює позитивний настрій.

🧾 Основні характеристики слота Crazy monkey

Ігровий автомат Crazy monkey має в своїй структурі 5 барабанів. Із тематичних символів призові комбінації формуються на 9 лініях. Їх кількість може змінюватися в ході гри. Символами слоту являються череп, ананас, банани, ковадло, метелик, змія, лев і мавпа. В геймплеї діють вайлд і bonus. Крім основної гри передбачена функція подвоєння виграшів і бонусний раунд, що складається з двох етапів.

Керування ігровим автоматом здійснюється за допомогою набору функціональних клавіш. На панелі розміщуються кнопки вибору ставки, числа активних ліній, запуску барабанів. В ігровому автомата є режим автогри. Правила розіграшу містяться в розділі Paytable.

💰 Розмір ставки, RTP слота Crazy monkey

В Crazy monkey slot на одну лінію можна поставити от 1 до 90 кредитів. Максимальний показник - 810. Суму на кону може змінюватися протягом всієї гри, в залежності від отриманого результату. Ставка регулюється за допомогою кнопок на панелі управління - One bet. Щоб задіяти максимальний показник, достатньо натиснути на клавішу з написом Max bet.

Виграші нараховуються за зібрані призові комбінації. Про частоту перемог свідчить коефіцієнт виплат, що становить 95,36%. Розібратися з правилами гри і умовами нарахування грошових винагород допоможе демоверсія.

💎 Грати безкоштовно в Crazy monkey


Грати безкоштовно

🎰 Правила і геймплей Crazy monkey

Ігровий процес починається з визначення основних параметрів. Користуючись кнопками управління необхідно визначити кількість активних ліній та розмір ставки. В ході гри формуються із 3,4,5 однакових символів призові комбінації. Кожна оплачується згідно зі встановленим коефіцієнтом. Особливістю слоту є двостороннє розміщення виграшних комбінацій. Після вдалого раунду пропонується подвоїти виграш. Шанси на перемогу и програш рівні. В грі на ризик пропонується 5 карт. Перша відкрита дилером, останні - закриті. З них необхідно обрати одну. Якщо вона матиме високе значення, ставка подвоюється.

В слоті є бонусна гра, що запускається 3 символами мавпочки. Вона складається с 2-х етапів і проводиться на окремому екрані. У 1-й частині пропонується в довільному порядку обирати канати, за які смикне лісова господиня. Якщо впадуть банани, видається винагорода, якщо ковадло - гра завершується. При успішному проходженні 1-го етапу, відкривається супер-гра. В ній пропонується на вибір 2 коробки. Лише в одній знаходиться грошова винагорода. Успішне виконання завдання, зробить гравця володарем суперпризу. В іншому випадку він залишиться ні з чим.

💥 Плюси ігрового автомату Crazy monkey

Популярність слоту забезпечили якісні характеристики. Переваги ігрового автомату:

  • Цікавий сюжет і яскравий дизайн
  • Широкий діапазон ставок
  • Прості правила, зручний інтерфейс
  • Високі коефіцієнти виплат
  • Наявність спеціальних символів - вайлда і bonus
  • Опція подвоєння виграшу
  • Бонусна гра з цікавим завданням
  • Можливість грати на гроші і безкоштовно
X
Зареєструватись Отримати бонус