Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Columbus

Пройти нелегкий шлях мореплавця і зробити важливе географічне відкриття пропонує компанія Novomatic в columbus slot. Ігровий автомат створений провайдером в 2008 році. Він одразу став популярним. Його головним героєм є Христофор Колумб. В його компанії пройде захоплююча морська прогулянка, що принесе солідний прибуток. Слот відзначається простим дизайном. В оформлені переважають коричневий і білий кольори. Анімація оживляє загальну картину гри. Для музичного супроводу обрана нескладна мелодія, що змінюється в момент перемоги. Графіка в ігровому автоматі створює позитивну атмосферу.

🧾 Основні характеристики Columbus

Ігровий процес в columbus слот проходить на 5 барабанах і 9 лініях. Їх кількість, а також розмір ставки можна змінювати перед кожним спіном. Правилами передбачено нарахування виграшів за призові комбінації. Вони формуються із 2,3,4,5 однакових символів, починаючи з першого барабану. Зараховуються виграшні комбінації, які розміщуються на активних лініях.

Після кожного успішного спіну включається функція подвоєння виграшів. В ігровому автоматі передбачена призова гра, що складається з фріспінів. Для виконання алгоритму дій використовується набір клавіш управління. На призначення кожної кнопки вказує умовне позначення.

💵 Розмір ставки, RTP слота Columbus

В slot columbus встановлений широкий діапазон ставок. Це дозволяє обирати прийнятну суму в залежності від результатів розіграшу. На одну лінію приймається від 1 до 1000 кредитів. Якщо задіяти всі параметрі слоту, тоді максимальна ставка становитиме 9000 кредитів. Вона суттєво впливатиме на розмір виграшу. Сума на кону корегується за допомогою клавіш на панелі управління чи у додатковій вкладці. Про прибутковість розіграшу свідчить показник повернення коштів. RTP ігрового автомату досягає 96%. Гравцям гарантований солідний прибуток, при умові високого рівня активності.

💎 Грати безкоштовно в Columbus


Грати на гроші

🎰 Правила і геймплей Columbus

Для отримання виграшів в columbus online необхідно збирати призові комбінації. В їх формуванні приймають учать символи слоту. На барабанах з'являються - Христофор Колумб, королева Іспанії, коштовна прикраса, вимірювальний пристрій, карточні знаки. Виграші нараховуються відповідно зі встановленими коефіцієнтами. Кожну зароблену суму пропонується подвоїти. Гра на ризик проходить на окремому полі. На ньому знаходиться закрита карта. Слід вгадати її колір - чорний або червоний. У разі правильної відповіді, ставка подвоїться і можна повторити спробу. Помилка призводить до втрати виграшу.

Особливі символи ігрового автомату:

  • Wild - мореплавець. Він замінює звичайні символи і допомагає збирати оплачувані комбінації. Його участь збільшує кількість результативних спінів.
  • Scatter - три парусних кораблі. Коли вони з’являються на барабанах одночасно, запускається бонусна гра. Активується 10 фріспінів. Вони пройдуть з параметрами основної гри. Якщо під час розіграшу кораблі випадуть повторно, тоді додається ще 10 безкоштовних обертань. Раунд буде завершений тільки тоді, коли будуть використані всі призові спіни. Зароблену суму пропонується подвоїти.

💥 Плюси ігрового автомату Columbus

Більшість гравців обирають колумбус онлайн для проведення дозвілля, оскільки його перевагами є:

  • Прості правила і зручний інтерфейс
  • Широкий діапазон ставок і часті виграші
  • Присутність спеціальних символів
  • Наявність раунду безкоштовних спінів
  • Функція подвоєння виграшів
  • Можливість грати безкоштовно для отримання практичних навичок
X
Зареєструватись Отримати бонус