Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Nile: Revenge

Лідерами серед тематик для ігрових автоматів в онлайн казино MonoSLot незмінно залишаються фрукти і давньоєгипетські історії. Компанія Нетгейм намагається випускати трендові ігрові автомати, тому в 2020 році світ побачила новинка Book of Nile Revenge. Безстрашний шукач скарбів в ігровому автоматі відправляється на пошуки стародавніх скарбів, запрошуючи гравців шукати головний приз - містичну книгу фараонів. Ігровий автомат оснащений бонусним туром і можна купити призові обертання за додаткові кредити в будь-який момент гри.

🧾 Основні характеристики Book of Nile Revenge

Приємне враження залишає візуалізація ігрового автомата, виконана за сприяння двомірних графічних редакторів. У різних яскравих кольорах реалізована графіка слота, але домінують коричневі і сині тони. Анімація допомагає приводити в рух символи, і під час обертань звучить розслаблююча мелодія. Комплектацію Book of Nile Revenge склали десять активних ліній з п'ятьма барабанами, а в якості головної символіки обрані представники давньоєгипетської культури, шукач і карти.

🎰 Правила і геймплей

В MonoSlot ігровий автомат доступний в демонстраційному режимі, і спочатку необхідно уточнити параметри на нижній панелі. При зміні опції Bet можна вибирати число встановлених монет, а для ліній кнопки не передбачено. Уся таблиця з описом бонусних функцій, піктограм і їх коефіцієнтів запускається при натисканні на кнопку Info. Великі винагороди принесе Max Bet. Спини починає опція Start і присутня можливість активувати ігровий автомат на авто запуск кнопкою Autoplay.

💎 Грати безкоштовно в Book of Nile Revenge


Грати на гроші

💰 Бонусна гра

Без ризикованого ранку ігровий автомат не програє в своєму функціоналі, так як представлені інші призові рівні.

Зображення книги з оком бога Ра в ігровому автоматі виконує роль Вайлда. На місці відсутніх елементів може випадати вайлд, що допомагає підвести послідовність до виграшного фіналу. В ігровому автоматі тур з фрі спинив почнеться при появі трьох книг, що виконують функції Скаттер. Тоді будуть активовані фрі спини, де кожне обертання без винагороди буде запущено заново. Придбати бонусну гру пропонує опція Bonus, розміщена на лівій стороні екрану ігрового автомата.

💥 Висновок про ігровий автомат

Виробник представив цікаву інтерпретацію містичного сюжету в ігровому слоті Book of Nile Revenge, забезпечивши його додатковою функцією, де неможливо залишитися без виграшів.

X
Зареєструватись Отримати бонус