Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas go Bahamas

Вигідні ігрові сесії пропонує провести відіслати Bananas go Bahamas, де в якості сюжету обраний морський відпочинок. В ігровому автоматі до дрібниць продуманий геймплей, високий рівень віддачі і проста механіка. Демонстраційні тури, які доступні в онлайн казино МоноСлот, допоможуть швидше розібратися в правилах і приступити до платної грі. Виробник Новоматік є автором ігрового автомата.

🧾 Основні характеристики

Задній план ігрового автомата демонструє морську акваторію, на тлі якої розважаються веселі відпочиваючі. Відеослот має п'ять барабанів і дев'ять ліній, а для управління представлена функціональна консоль. Блакитні тони бекграунду детально контрастують з різноманітними тонами основних зображень. Тематичні зображення зібрані з фруктів, ягід і цитрусових, а їм компанію складають карти. Певне настрій формує звуковий супровід ігрового автомата, а доповнює все цікава анімація.

🎰 Геймплей автомата

Лаконічна панель інструментів допомагає запустити старт за допомогою кнопки Start, а також вибрати лінії і ставку за сприяння опцій Lines і Bet. Описи знаків і призовий гри пропонує інформаційна панель Help, також кнопка Max Bet активує всі параметри ставки на граничний рівень. Автозапуск Bananas go Bahamas починає опція Autoplay, але при цьому виключається раунд по шансах.

💎 Грати безкоштовно в Bananas go Bahamas


Грати на гроші

💰 Бонусна гра

В ігровому автоматі ризикований тур представлений в традиційному форматі, де геймери зможуть вибирати колірне рішення для закритої карти. Ризикувати призами пропонується кілька разів, якщо вдало пройдені попередні етапи. Перша невдача поверне основний режим і обнулить виграш за спин в Bananas go Bahamas.

У вигляді банана реалізований в ігровому автоматі дикий знак і його завданням є заміна відсутніх зображень. Участь Вайлда в комбінаціях активує подвійний множник для призів, також дикий знак приносить виграші за авторські поєднання. Цілих 45 фріспінов починає бонусна гра, якщо на поле випали від трьох піктограм з валізами, що стали Скаттер. Активація додаткових вільних спинив під час призового туру можлива, якщо знову з'явилися на полі Скаттер.

💥 Висновок про ігровий автомат

Відмінний відпочинок гарантує фруктовий ігровий слот Bananas go Bahamas, де приємним сюрпризом буде заповнення балансу бонусами. В ігровому слоті реалізований тривалий раунд з фріспінамі, вайлд допомагає подвоювати призи і представлена ризикована гра.

X
Зареєструватись Отримати бонус