Last update   01.09.2019
Навiгацiя по сайту
 Головна
 Опублікувати QSL

 Африка
 Азія
 Антарктида
 Європа
 Північна Америка
 Південна Америка
 Океанія

 Морські станції
 Унікальні QSL
 DXFun WEB-cluster
 DXScape WEB-cluster
 DXWatch WEB-cluster
 Sumy LRU WEB-cluster
 DX-News
 SDR в WEB
 Посилання
 Наша вдячність
 Наші банери
 US7IID
 URFF-025 - 2011 р.
 URFF-098 - 2011 р.
 URFF-026 - 2013 р.
 Книга "Талiсман"


Ласкаво просимо на наш сайт.

На сторінках нашого сайту опубліковані 20.560 фото цікавих QSL-карток аматорських радіостанцій, які були отримані від наших кореспондентів. Наша колекція включає картки полученi з 1980 року. Ми плануємо чергові оновлення.

База фотографій QSL-карток розділена по континентах. Континенти розділені по країнах за списком диплома DXCC. Деякі країни мають розділи по регіонах або за номерами позивних блоків.

Всі коментарі до QSL - це тексти на зворотних сторонах карток. Вказані дані і посилання на персональні сайти не перевіряються.

Частина цих QSL-карток - це трофеї полювання за DX-самі групи радіоаматорів. Для колекції фото карток представили: Анатолій US7IID, Вячеслав US7IB, Сергій US7IVW, Олександр UY9IF, Олександр UR7ISZ, Сергій UX7IW, Володимир UR7IGJ. Решта QSL-картки були надіслані власниками позивних сигналів

Авторський колектив залишає за собою право розміщувати на сторінках нашого сайту всі отримані картки. Якщо власник позивного сигналу не бажає щоб фото QSL-картки демонструвалося на сторінках сайту можна повідомити на E-mail про заборону показу. Після отримання заборони показ буде зупинений, а фото QSL-картки буде видалена з сайту.

Ми сподіваємося, що перегляд фотографій QSL-карток на сторінках нашого сайту принесе приємні спогади і можливо приверне нових мандрівників ефіру в DX-полювання. Ваші побажання та коментарі ви можете відіслати автору проекту на E-mail:


 us7iid@ukr.net

Ми висловлюємо нашу подяку всім DX-сам, менеджерам і операторам, які надіслали свої QSL-картки і підтвердили радіоконтакт.

Наш сайт - freeware база фотографій QSL-карток та авторський колектив за відвідування і перегляд сайту не отримує винагороди. Якщо ви маєте можливість і бажання підтримати наш сайт фінансово і спрямувати кошти на розвиток нашого сайту надсилайте пожертви за адресою:

Анатолій Iванович Копа, US7IID
аб. cк № 1472,
84331, м. Краматорськ - 31,
Донецька область,
Україна.


Спонсори проекту
Олег Гульченко
UR3IFD
Сергiй Помазан
US7IVW
Георгiй Гражданкiн
UT7LW
Дмитро Гордієнко
UR5IKN
Володимир Шейко
UX3MF
Вiктор Маєвський
UR8IDX
Володимир Єненко
UY5MB
Василь Мокієнко
UX6IB

Translate to:
Пошук QSL info in WEB

Your advertisement can be located on this place.
Your advertisement can be located on this place.


Map of a visitors our site
since 01 jan 2019

Головна    Опублікувати QSL        Африка    Азія    Антарктида    Європа    Північна Америка    Південна Америка    Океанія    Посилання    US7IID
© Copyright 2008 - 2019 US7IID   All rights reserved.